^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2018/kaczuszki/marzec/konkurs
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018/kaczuszki/marzec/konkurs

8.03. Przedstawiciele grupy Kaczuszek - Julian i Ala, oraz Pszczółek- Celinka wybrali się do Przedszkola nr 23, aby zaprezentować swoje umiejętności recytatorskie. Jako jedni z pierwszych i najmłodszych uczestników wykazali się ogromną odwagą, pomimo iż trema była ogromna! Wspaniale wyrecytowali wiersze z repertuaru Doroty Gellner, za co otrzymali dyplomy oraz nagrody!

Nauczycielka Alicja Matuszak

{gallery}2018/kaczuszki/marzec/konkurs{/gallery}