^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2018/sowy/marzec/lamiglowki
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2018/sowy/marzec/lamiglowki
23 marca odbył się pierwszy wewnątrzprzedszkolny konkurs matematyczny „ściganka-łamigłówka”. Drużyny z poszczególnych grup pod czujnym okiem nauczycielek rozwiązywały zagadki słowne oraz związane z kolorami, figurami, pieniędzmi, szeregami, sudoku, tangramy i inne. Wszystkie drużyny uśmiechnięte dotarły do mety. Gratulacje dla wszystkich uczestników!!
 
Nauczycielka Joanna Wesołowska i Magda Wawrzeniecka
{gallery}2018/sowy/marzec/lamiglowki{/gallery}