^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W środę 14.02. odbyło się w grupie „Biedronek” spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci na ten czas zamieniły się w leśne zwierzęta i zaprosiły naszych gości na przedstawienie pt. „Dzień Babci i Dziadka”. Dziadkowie z radością fotografowali aktorskie umiejętności wnucząt i wielkimi brawami podziękowali za występy. Na zakończenie dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki i zaprosiły Dziadków do wspólnego poczęstunku.

Dziękujemy kochanym Babciom i Dziadkom za ten wspaniały czas! :)

Nauczycielka Agnieszka Kostek

07.02. grupa Orzełków dzielnie radziła sobie z udzielaniem pierwszej pomocy. Uczyliśmy się jak robić resuscytację krążeniowo - oddechową i w jaki sposób używać AED. Te proste czynności mogą uratować komuś życie. Byliśmy bardzo dumni, kiedy pod okiem Pani ze Straży Miejskiej mogliśmy sprawdzać swoje umiejętności na fantomach. Teraz uratujemy każdego w potrzebie!!!

Nauczycielka Agnieszka Dorniak

13.02. grupę Kaczuszek odwiedziła pani Strażnik Miejska- będą jednocześnie pielęgniarką. Udzieliła nam bardzo ważnej lekcji na temat pierwszej pomocy. Dowiedzieliśmy się jak działa defibrylator, jak zachować się kiedy ktoś straci przytomność, oraz pod jaki numer dzwonić w razie różnych wypadków. Bardzo dziękujemy za wizytę!

Nauczycielka Alicja Matuszak

12.02. dzieci z grupy Kaczuszek, Biedronek i Kotków miały okazję po raz kolejny uczestniczyć w koncercie organizowanym przez Lubuskie Biuro Koncertowe. Tym razem dzieciaki wyruszyły w podróż do "Krainy Pani Muzyki". W tej magicznej krainie, wróżka wyczarowała różne instrumenty dęte blaszane tj. sakshorn, trąbkę oraz helikon. Oj lubimy te muzyczne przygody !:)

Nauczycielka Alicja Matuszak

09.02. dzieci z grupy Kaczuszek miały bardzo ważnych gości- Babcie i Dziadków. Specjalnie dla nich przygotowały występ pełen piosenek i wierszy. Wspaniale sobie poradziły z tremą i dały z siebie wszystko. Po prezentacji swoich umiejętności zaprosiły Dziadków i Babcie na pyszny poczęstunek przygotowany wspólnie z rodzicami.
Jeden z Dziadków przygotował dla dzieci niespodziankę- każda Kaczuszka dostała książeczkę z wierszykami. DZIĘKUJEMY!