^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W poniedziałek 26 czerwca w grupie  "Myszek" odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Głównym punktem programu było przedstawienie dla naszych kochanych rodziców, podczas którego prezentowaliśmy pokrótce, jak minął nam rok szkolny 2016/2017. Były piosenki i tańce, wierszyki i ciekawe kostiumy. A na koniec gali - rozdanie dyplomów dla przedszkolaków za trud całorocznej pracy. I nareszcie, jak śpiewaliśmy podczas występów: WAKACJE ZNOWU SĄ !!!

Nauczycielka Karolina Malinowska

W środę 28 czerwca po raz ostatni w tym roku "Myszki" i "Biedronki" tworzyły wspólnie dzieła w ramach projektu o sztuce "Starsi i młodsi przyjaciele, czyli razem możemy wiele". Tym razem zadziwił nas mistrz Władysław Hasior i jego niezwykłe  kompozycje z rzeczy różnych, czyli asamblaże. My też puściliśmy wodze naszej fantazji i stworzyliśmy dzieła pod wspólnym tytułem "Może morze..?". Efekty można oglądać na ostatniej już "szatniowej" wystawie.

Nauczycielka Karolina Malinowska

21.06 Wiewiórki wyruszyły na ostatnią już w tym roku szkolnym wycieczkę. Pojechaliśmy na Ostrów Tumski gdzie podziwialiśmy piękną architekturę Wrocławia i odwiedziliśmy "Teatr na Ostrowie". Obejrzeliśmy również spektakl "Pączkowe drzewo". Była to wesoła historia niosąca ze sobą mądrą lekcje na temat tolerancji i poszanowania uczuć każdego człowieka.

Nauczycielki Alicja Matuszak i Małgorzata Janowska

W tym roku przedszkolnym z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji: przemierzaliśmy trasy indiańskie i pokonywaliśmy przeszkody napotkane po drodze; wspinaliśmy się na Górę Mocy – a nawet poznaliśmy wodza Indian, który pokazał nam tradycyjny indiański taniec i nauczył indiańskich pieśni. Bardzo ciekawa była dla nas wycieczka do Wioski Indiańskiej i na pewno zapamiętamy to miejsce na długo.

Nauczycielka Agnieszka Kostek

07.06. Wiewiórki odwiedziły pobliską Miejską Bibliotekę Publiczną. Tematem lekcji bibliotecznej były wyczekiwane przez nas WAKACJE. Obejrzeliśmy wiele różnych książek o innych krajach oraz podróżach. Mogliśmy również zwiedzić Bibliotekę oraz zobaczyć wystawę konkursową, organizowaną przez MBP.

Nauczycielka Alicja Matuszak