^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
W czwartek 24 stycznia Mrówki miały zaszczyt wystąpić przed bardzo ważną publicznością. Dzieci zaprosiły do przedszkola Babcie i Dziadków, aby z okazji Ich święta zaprezentować przygotowaną wcześniej inscenizację. Po części oficjalnej dzieci wręczyły swoim gościom własnoręcznie przygotowane pierniczki i zaprosiły na poczęstunek, o który zatroszczyli się rodzice.  Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego.

Nauczycielki Małgorzata Janowska i Magdalena Wawrzeniecka

W środę 30.01. w grupie Biedronek odbyły się zajęcia kulinarne z cyklu „Przedszkolaki same w kuchni”. Tym razem przygotowaliśmy II śniadanie – Musli z owocami. Każdy przyniósł potrzebne produkty – musli oraz ulubione bakalie i owoce. Z dodatkiem jogurtu połączyliśmy wszystkie nasze składniki i mogliśmy się zajadać pysznym musli owocowym według własnego przepisu :)

Nauczycielka Agnieszka Kostek

W dniu 24.01. 2019 w grupie Żuczków odbył się Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji nasze dzieci przygotowały dla Dziadków przedstawienie i poczęstunek aby móc wspólnie celebrować ten dzień. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego szczególnego dnia.

Nauczycielka Emilia Faluta

W dniu 25.01.2019 r. w Kaczuszkach odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Dzieci rozpoczęły i zakończyły część artystyczną tanecznym krokiem. Na powitanie naszych gości zatańczyły polkę, natomiast na zakończenie taniec cha – cha. Po części oficjalnej był czas na pyszny poczęstunek. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego!

Nauczycielki Kamila Jasińska i Urszula Zubowicz

W miniony wtorek do "Myszek" zawitali najukochańsi goście, czyli nasi dziadkowie. Zaprezentowaliśmy dla Nich przedstawienie pt;" Babcia na jabłoni a dziadek na dębie". Było mnóstwo śmiechu i zachwytu nad naszą własną aranżacją przebojów z lat młodości dziadków. Po spektaklu mogliśmy przy kawie i herbacie powspominać minione lata w przedszkolu. Wszystkim kręciła się w oku łezka, bo to już nasze ostatnie wspólne spotkanie. Były uściski, uśmiechy i znów poczuliśmy się wszyscy jak w domu. Bo gdzie będzie nam lepiej niż u babci i dziadka. Dziękujemy Kochani!

Nauczycielka Karolina Malinowska

W poniedziałek 21.01. w grupie „Biedronek” odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni Goście przenieśli się do krainy lodu i obejrzeli przedstawienie pt. „Królowa Śniegu”. Dziadkowie z radością podziwiali aktorskie umiejętności wnucząt i wielkimi brawami podziękowali za występy. Na zakończenie dzieci wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki i zaprosiły Dziadków do wspólnego poczęstunku. Dziękujemy Kochanym Babciom i Dziadkom za ten wspaniały czas! :)

Nauczycielki Agnieszka Kostek i Małgorzata Mituła

Ostatnio w grupie Pszczółek był obchodzony tydzień teatru. Dzieci dowiedziały się, kto może zostać aktorem w teatrze. Najbardziej zdziwił wszystkich fakt, że może to być zwykła skarpetka zamieniona w pacynkę. Wystarczyło przyszyć kilka guzików, dodać włosy, zęby, oczy i już można było podziwiać prawdziwe smoki, węże, księżniczki a nawet wilka. Wszystkie dzieci świetnie poradziły sobie z igłą i miały dużo radości podczas zabaw pacynkami.

Nauczycielka Sara Szymańska