^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W piątek 18 marca u Myszek odbyło się przedświąteczne spotkanie z rodzicami pod hasłem: "Wielkanocne szukanie jajek z Zającem". Nic więc dziwnego, że na jeden dzień wszystkie Myszki zamieniły się w wielkanocne zajączki. Co więcej nasi kochani Rodzice też mogli wykazać się w zajączkowych konkurencjach, ponieważ tym razem bawiliśmy się na sportowo. Było więc przechodzenie przez zajęczy tunel, doczepianie ogona zajączkowi oraz wyścigi dorosłych zajęcy z marchewką. Punktem kulminacyjnym spotkania było wielkie szukanie jajek na placu zabaw. Przedszkolakom i Rodzicom udało się znaleźć wszystkie, choć były pochowane w najróżniejszych miejscach. W nagrodę za wspaniałą zabawę Zajączek Wielkanocny zostawił dzieciom niespodzianki w sam raz na Śmigus Dyngus!
                                                                                                             

- Nauczycielka: Karolina Malinowska