^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W lutym Borys i Marysia z grupy Wiewiórek wybrali się na konkurs "Bajkowa Moda" organizowany przez Dziecięcą Akademię Artystyczną w MDK-Fabryczna. Ich zadaniem było zaprezentowanie się na scenie w strojach przestawiających postacie z bajek, wykonanych z przeróżnych materiałów. Poradzili sobie świetnie w roli Buzz'a Astrala oraz Wiewiórki z bajki "Alvin i Wiewiórki". Natomiast w marcu piątka dzieci z grupy Wiewiórek ruszyło w podróż, aby reprezentować nasze Przedszkole nr 19, w konkursie recytatorskim organizowanym przez Przedszkole nr 133 na Nowym Dworze. Milenka, Viktoriia i Julka wspaniale wypadły prezentując fragment  wiersza Jana Brzechwy "Trzy Wesołe Krasnoludki". Natomiast chłopcy w składzie: Dominik i Piotruś dzielnie wyrecytowali utwór Zygmunta Marka Miszczaka "Bajka o krasnoludkach". Teraz nawet na Nowym Dworze wiadomo, że Przedszkole nr 19 jest suuuper ! :)

 
Nauczycielki: Alicja Matuszak, Małgorzata Janowska