^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/kwiecien/ksiazki
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/kwiecien/ksiazki

Miniony tydzień u "Myszek" upłynął pod znakiem książki. A to wszystko w nawiązaniu do Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, który świętujemy 2 kwietnia. Poznawaliśmy etapy powstawania książki. Zgłębialiśmy tajniki pracy pisarza, drukarza i ilustratora. Byliśmy z wycieczką w Miejskiej Bibliotece Publicznej, aby osobiści przekonać się, co robi bibliotekarz. Codziennie odwiedzali nas ciekawi goście, aby czytać nam książki. Były mamy, babcie, pan Miecio konserwator, pani wicedyrektor Paulina Wrześniewska, a nawet pani dyrektor Bogusława Pawłowska. Każdy z lektorów dostał pamiątkową zakładkę do książki. Na zakończenie tygodnia uruchomiliśmy Grupową Bibliotekę Myszek, z której od piątku możemy wypożyczać książki do domu. 

Nauczycielka Karolina Malinowska

 

{gallery}2017/myszki/kwiecien/ksiazki{/gallery}