^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/biedry/kwiecien/szaszlyki
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/biedry/kwiecien/szaszlyki

W poniedziałek 24.04. w grupie Biedronek odbyły się kolejne zajęcia kulinarne z cyklu „Przedszkolaki same w kuchni”. Tym razem dzieci przyniosły swoje ulubione owoce i wykonały smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe. Było bardzo wesoło i kolorowo, a końcowe efekty wyglądały naprawdę apetycznie.

Nauczycielka Agnieszka Kostek

 

{gallery}2017/biedry/kwiecien/szaszlyki{/gallery}