^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/biedry/kwiecien/zoo
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/biedry/kwiecien/zoo

W czwartek 27.04. dzieci z grupy Biedronek wybrały się na wycieczkę do wrocławskiego ZOO i zwiedziły Afrykarium. Ten niepowtarzalny kompleks przybliżył nam wodny świat Afryki. Największą atrakcją okazał się dla nas Kanał Mozambicki – przezroczysty tunel umożliwił nam podziwianie zielonych żółwi i rekinów oraz innych ciekawych gatunków ryb.

Była to nasza pierwsza wizyta w ZOO i na pewno nie ostatnia.

Nauczycielka Agnieszka Kostek

 

{gallery}2017/biedry/kwiecien/zoo{/gallery}