^W górę

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/Wiewiorki/kwiecien/kino
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Wiewiorki/kwiecien/kino

W marcu Wiewiórki uczestniczyły w zajęciach "Moja pierwsza wizyta w kinie". Pomimo, że wszystkie dzieciaki widziały już niejeden seans, to na pewno po raz pierwszy mogły zobaczyć zakamarki Multikina. Wiewiórki dowiedziały się co to jest projektor, czym różni się film 2d od filmu 3d, a także w jaki sposób pracownicy w szybki sposób przekazują sobie ważne informację między piętrami. Najbardziej podobał im się pokaz wytwarzania popcornu, ponieważ mogli go później zjeść! MNIAM:). Koniec wycieczki zwieńczył wzruszający seans filmowy "Kacper i Emma na safari".

Nauczycielka Alicja Matuszak

{gallery}2017/Wiewiorki/kwiecien/kino{/gallery}