^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/Wiewiorki/maj/ksiazki
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Wiewiorki/maj/ksiazki

W minionym tygodniu grupa Wiewiórek udowodniła jak wiele wie na temat procesu powstawania książki oraz pracy pisarza. Najbardziej jednak podobały im się odwiedziny gości specjalnych. Odwiedziło nas aż 7 MAM! Bardzo dziękujemy i zapraszamy częściej :)

 

Nauczycielki Alicja Matuszak i Małgorzata Janowska

 

{gallery}2017/Wiewiorki/maj/ksiazki{/gallery}