^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/maj/dzienrodziny
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/maj/dzienrodziny

12 maja "Myszki" razem z rodzicami wyruszyły wesołym autobusem świętować Dzień Rodziny w Lasku Osobowickim.

Odbyliśmy naszą pierwszą lekcję przyrody w plenerze: poznawaliśmy drzewa, zwierzęta i odgłosy lasu. Przypomnieliśmy też naszym rodzicom gry i zabawy ich dzieciństwa. Graliśmy w kapsle, w dwa ognie, urządziliśmy drużynowe podchody, czyli spacer na orientację w lesie. Na koniec całymi rodzinami zasiedliśmy na trawie przy ucztować na pikniku. Zwieńczeniem spotkania było ognisko rozpalone własnoręcznie przez naszych kochanych tatusiów i pieczone w nim kiełbaski. Była piękna pogoda, cisza i wspaniały krajobraz, aż nie chciało nam się wracać do przedszkola:-)
 

                                                                                     Nauczycielka Karolina Malinowska  
 

 {gallery}2017/myszki/maj/dzienrodziny{/gallery}