^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/biedry/maj/park
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/biedry/maj/park

Korzystając z pięknej wiosennej pogody wybraliśmy się w ubiegłym tygodniu do pobliskiego Parku Południowego w poszukiwaniu wiosennych skarbów. Podczas spaceru zaobserwowaliśmy budzącą się do życia przyrodę oraz spotkaliśmy mnóstwo wiosennych kwiatów. Każde dziecko otrzymało swój magiczny woreczek, w którym zgromadziło ciekawe wiosenne skarby. Woreczki powędrowały wraz z dziećmi do domów aby tam mogły cieszyć oko swoich właścicieli – zbieraczy skarbów :)

 

Nauczycielka Agnieszka Kostek

 

{gallery}2017/biedry/maj/park{/gallery}