^W górę

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/maj/senior
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/maj/senior

12 maja "Myszki" odwiedził Pan Łukasz Kaleciński z Centrum Seniora. W ramach programu Wrocław Miasto Pokoleń opowiedział nam o fascynującym sporcie spadochronowym. Dzieci miały okazję poznać historię tego sportu, mogły oglądać niezwykłe zdjęcia z młodości naszego gościa, który sam latał na spadochronach i brał udział w wielu zawodach. Niejednemu z nas zamarzyło się wtedy zobaczyć świat z lotu ptaka :-)

Nauczycielka Karolina Malinowska

{gallery}2017/myszki/maj/senior{/gallery}