^W górę

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/maj/malowanie
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/maj/malowanie

Dzisiaj korzystając z pięknej słonecznej pogody "Myszki" urządziły wielkie malowanie ;-) W ramach zajęć sensorycznych malowaliśmy dłońmi olbrzymi karton. Pomysłów, w co go zamienić, było wiele: samochód, dom, przyczepa kempingowa. Ostatecznie zdecydowaliśmy się stworzyć nowe, kolorowe przedszkole, takie, w którym "rządzą" dzieci. Nasze dzieło zostanie z nami kilka dni i będzie służyć do zabaw podwórkowych z wyobraźnią.

Nauczycielka Karolina Malinowska

{gallery}2017/myszki/maj/malowanie{/gallery}