^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/maj/ogrodek
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/maj/ogrodek
Grupa "Myszek" dnia 19.05.2017r. zasadziła w ogródku przedszkolnym rzodkiewkę oraz groszek cukrowy. Najpierw wysypaliśmy ziemię, następnie porobiliśmy dołki na nasionka a ostatnią fazą było wrzucenie nasion i delikatne przykrycie ich ziemią. Będziemy regularnie podlewać nasz ogródek. Czekamy na wzrost warzyw i ich zjedzenie np. podczas śniadania.
 
 Nauczycielka Ewelina Ładniak
 
{gallery}2017/myszki/maj/ogrodek{/gallery}