^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/biedry/maj/konie
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/biedry/maj/konie

We wtorek 23.05. Biedronki wybrały się na wycieczkę do stadniny koni „Partynice”. Zwiedziliśmy stajnie i wybiegi dla koni oraz poznaliśmy zwyczaje żywieniowe i pielęgnacyjne poszczególnych ras koni. Na zakończenie naszej wizyty w stadninie każde dziecko miało okazję sprawdzić się w roli jeźdźca podczas przejażdżki na kucyku :)

To był niezapomniany dzień pełen wrażeń.

Nauczycielka Agnieszka Kostek

{gallery}2017/biedry/maj/konie{/gallery}