^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/Wiewiorki/maj/dzienrodziny
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Wiewiorki/maj/dzienrodziny

Dziś w grupie Wiewiórek był wyjątkowy dzień- odwiedzili nas RODZICE! Pogoda trochę pokrzyżowała nam plany i zamiast pikniku w plenerze gościliśmy rodziców w sali. Specjalnie dla nich zaśpiewaliśmy piosenki i zaprosiliśmy ich do wspólnego malowania na temat "Ja i moja Rodzina". Nasze wspólne dzieło przez kilka dni będzie zdobić teren przedszkolny:).
Bardzo dziękujemy za to, że byliście dziś z nami, a także za wszystko co robicie dla nas codziennie!

Nauczycielka Alicja Matuszak i Małgorzata Janowska

{gallery}2017/Wiewiorki/maj/dzienrodziny{/gallery}