^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/maj/projekt
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/maj/projekt

W środę 31 maja "Myszki" i "Biedronki" już po raz przedostatni spotkały się w naszej przedszkolnej pracowni malarskiej, by wspólnie tworzyć dzieła na wzór wielkich mistrzów. Tym razem kopiowaliśmy obrazy Vincenta van Gogha. Wybraliśmy się na malarski plener tak, jak zwykł to robić sam mistrz pracując nad swoimi obrazami. Kopiowaliśmy wspólnie jego pejzaże oraz słynne "Słoneczniki". Ogromnie zainteresowała nas sama postać: porywczy charakter, odcięte ucho, tajemnicza śmierć Vincenta van Gogha oraz niezwykłe obrazy na długo zostaną w naszej pamięci. Efekty malarskiego pleneru można podziwiać w nie w muzeum, a w naszej przedszkolnej szatni.


                                                                                    Nauczycielka Karolina Malinowska  

 

{gallery}2017/myszki/maj/projekt{/gallery}