^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/Wiewiorki/czerwiec/galowice
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Wiewiorki/czerwiec/galowice

W piątek Wiewiórki pojechały na wycieczkę do Galowic. Wycieczka była "prezentem" od Rady Rodziców na Dzień Dziecka. Na miejscu uczestniczyliśmy w zabawach sportowych, a także w warsztatach zielarskich, gdzie każdy mógł zrobić swój woreczek zapachowy. Kiedy my się bawiliśmy, dzielna Pani Agnieszka przygotowała dla nas kiełbaski na ognisku, za co bardzo jej dziękujemy! To był wesoły dzień :).

Nauczycielki Alicja Matuszak i Małgorzata Janowska

{gallery}2017/Wiewiorki/czerwiec/galowice{/gallery}