^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/biedry/czerwiec/dzienrodziny
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/biedry/czerwiec/dzienrodziny

W piątek 02.06. w Biedronkach świętowaliśmy Dzień Rodziny. Spotkanie odbyło się w pobliskim Parku Południowym – w pięknej scenerii na świeżym powietrzu uczestniczyliśmy w różnych ciekawych rodzinnych konkurencjach. Na zakończenie wspólnego spotkania odbył się rodzinny piknik na trawie. Bardzo dziękujemy Naszym Kochanym Rodzicom za ten wspaniały czas.

Nauczycielka Agnieszka Kostek

{gallery}2017/biedry/czerwiec/dzienrodziny{/gallery}