^W górę

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/czerwiec/wycieczkaprojekt
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/czerwiec/wycieczkaprojekt

We wtorek 6 czerwca przedszkolaki z grup "Myszek" i "Biedronek" wybrały się na wycieczkę wieńczącą nasz projekt "Starsi i młodsi przyjaciele, czyli razem możemy wiele". Znaleźliśmy się w najwłaściwszym dla artystów miejscu - na wystawie sztuki współczesnej w Pawilonie Czterech Kopuł. Pani kustosz oprowadzała nas po niezwykłym obiekcie, opowiadała o dziełach, zapoznawała nas z teorią barwy. Mogliśmy oglądać oryginalne obrazy i rzeźby, od których wprost nie szło oderwać wzroku. Na koniec mogliśmy stworzyć własne dzieła w niezwykłych  przestrzeniach Muzeum.Po wizycie wiemy na pewno, że w każdym z nas drzemie artysta oraz że do Pawilonu Czterech Kopuł zdecydowanie wrócimy!

Nauczycielka Karolina Malinowska

{gallery}2017/myszki/czerwiec/wycieczkaprojekt{/gallery}