^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/Wiewiorki/czerwiec/biblioteka
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Wiewiorki/czerwiec/biblioteka

07.06. Wiewiórki odwiedziły pobliską Miejską Bibliotekę Publiczną. Tematem lekcji bibliotecznej były wyczekiwane przez nas WAKACJE. Obejrzeliśmy wiele różnych książek o innych krajach oraz podróżach. Mogliśmy również zwiedzić Bibliotekę oraz zobaczyć wystawę konkursową, organizowaną przez MBP.

Nauczycielka Alicja Matuszak

{gallery}2017/Wiewiorki/czerwiec/biblioteka{/gallery}