^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/biedry/czerwiec/wioska
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/biedry/czerwiec/wioska

W tym roku przedszkolnym z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji: przemierzaliśmy trasy indiańskie i pokonywaliśmy przeszkody napotkane po drodze; wspinaliśmy się na Górę Mocy – a nawet poznaliśmy wodza Indian, który pokazał nam tradycyjny indiański taniec i nauczył indiańskich pieśni. Bardzo ciekawa była dla nas wycieczka do Wioski Indiańskiej i na pewno zapamiętamy to miejsce na długo.

Nauczycielka Agnieszka Kostek

{gallery}2017/biedry/czerwiec/wioska{/gallery}