^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/Wiewiorki/czerwiec/ostrow
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/Wiewiorki/czerwiec/ostrow

21.06 Wiewiórki wyruszyły na ostatnią już w tym roku szkolnym wycieczkę. Pojechaliśmy na Ostrów Tumski gdzie podziwialiśmy piękną architekturę Wrocławia i odwiedziliśmy "Teatr na Ostrowie". Obejrzeliśmy również spektakl "Pączkowe drzewo". Była to wesoła historia niosąca ze sobą mądrą lekcje na temat tolerancji i poszanowania uczuć każdego człowieka. 

Nauczycielki Alicja Matuszak i Małgorzata Janowska

{gallery}2017/Wiewiorki/czerwiec/ostrow{/gallery}