^W górę

Błąd
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /kp/users/kf0203/www.sp47.wroclaw.pl/html/przedszkole/images/2017/myszki/czerwiec/zakonczenie
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2017/myszki/czerwiec/zakonczenie

W poniedziałek 26 czerwca w grupie  "Myszek" odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Głównym punktem programu było przedstawienie dla naszych kochanych rodziców, podczas którego prezentowaliśmy pokrótce, jak minął nam rok szkolny 2016/2017. Były piosenki i tańce, wierszyki i ciekawe kostiumy. A na koniec gali - rozdanie dyplomów dla przedszkolaków za trud całorocznej pracy. I nareszcie, jak śpiewaliśmy podczas występów: WAKACJE ZNOWU SĄ !!!

Nauczycielka Karolina Malinowska

{gallery}2017/myszki/czerwiec/zakonczenie{/gallery}