^W górę

biblioteka szkolna

jest nieczynna z powodu

urlopu zdrowotnego nauczyciela

do momentu zatrudnienia nowego nauczyciela

na czas zastępstwa.

Przepraszam za niedogodności.

Bogusława Pawłowska

Dyrektor ZSP-19

Uwaga!

Od dnia 02.01.2018r. następuje zmiana cen posiłków w związku z przetargiem, który wygrała firma cateringowa Zielona Oliwka - Iga Kapka.

Dzienna stawka żywieniowa przypadająca na 1 ucznia w Szkole Podstawowej nr 47 wynosi:

Zupa 2,00 zł brutto

II danie 5,00 zł brutto

Zupa + II danie 7,00 zł brutto.

Rodzice/opiekunowie dzieci proszeni są o zgłaszanie się do pani Intendent od 02.01.2018r. od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:00 do 09:30 (w środy do 09:00) w budynku przedszkolnym w pokoju logopedy, a od 09:30 do 15:00 w budynku szkolnym w pokoju nr 14 w celu podpisania Aneksu do Umowy o korzystanie z obiadów w stołówce szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 w roku szkolnym 2017/2018.

Szanowni Państwo.

Informuję, że zimowa przerwa świąteczna trwa

od 23 do 31 grudnia 2017r.

Podstawa prawna:

§ 3 ust. 1 pkt. rozp. MENiS z dnia 18.04.2002r.

w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz. U. z 2002r. Nr 46 poz. 432 ze zm.).

W tym czasie w szkole nie będą organizowane zajęcia

opiekuńczo-wychowawcze.

Bogusława Pawłowska

Dyrektor ZSP-19

ŚWIĘTO SZKOŁY - 15 grudnia - piątek

Organizacja dnia:

KLASY 1-3

Czas trwania: 3 godziny lekcyjne ( pierwsze trzy lekcje)

Prowadzący: nauczyciele wychowawcy klas 1-3

1 lekcja

Jak powinien wyglądać mój wymarzony nauczyciel?

Dzieci wykonują prace plastyczne na powyższy temat z zastosowaniem dowolnych technik. Wykonane prace dzieci  przyklejają  na szary arkusz papieru. Każda klasa prezentuje swój plakat z portretami na gazetce przed salą.

2 lekcja

W świecie bajek- przebieramy się za bohaterów ulubionych bajek.

Dzieci w ten dzień przebierają się za ulubionych bohaterów bajek. Następnie na lekcji prezentują swoje stroje i opowiadają o swojej ulubionej bajce.

Następnie uczniowie wykonują komiks przygód Kubusia Puchatka.

3 lekcja

Nasze zakładki do książek

Dzieci wykonują zakładkę do swojej książki. Zakładka powinna być wykonana z technicznego papieru i dowolnie, kolorowo ozdobiona.

KLASY 4-6

1, 2 lekcja

Klasy 4 - uczniowie tworzą lapbook z różnych materiałów plastycznych do wybranej książki.

Klasy 5 i 6 - uczniowie tworzą pop up book z różnych materiałów do wybranej książki.

3 lekcja

1. Zabawa - Kim jestem? - uczniowie zadają pytania, przebrana osoba odpowiada - tak lub nie.

2. Uczniowie piszą pracę: Niesamowite przygody ucznia lub nauczyciela naszej szkoły z wykorzystaniem miejsc związanych ze szkołą.

( Najlepsze prace zostaną nagrodzone).

3. Degustacja przyniesionych zdrowych przekąsek dla ucznia.

4 lekcja

Uczniowie tworzą gry dydaktyczne z użyciem tangramów - Przygody bohatera z książki oraz grają w wykonane gry.

Podczas zajęć klasy odwiedzać będą uczniowie z klasy 4 z pokazem decoupage.

Prezentacja prac odbędzie się na parterze.

ŻYCZYMY MIŁEJ ZABAWY I NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ :)