^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W czasie zorganizowanych występów: komedii „Horror, czyli skąd się biorą dzieci” oraz koncertu dawnych piosenek o miłości zebraliśmy łącznie 3899, 50 zł.

17 i 18 maja wystąpiliśmy dla klas 1-3 oraz zerówek. Każda klasa otrzymała bilet klasowy i przeznaczyła dowolną kwotę na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom, które pojawiły się na występie!

18 maja zorganizowaliśmy popołudniowy występ dla wszystkich zainteresowanych. Tydzień wcześniej sprzedawaliśmy bilety-cegiełki. Przedstawiliśmy komedię na podstawie opowiadania Grzegorza Kasdepke „Horror, czyli skąd się biorą dzieci” a także zaśpiewaliśmy dawne piosenki na koncercie piosenek o miłości.

W przerwie był słodki poczęstunek.

5 czerwca wystąpiliśmy w Szkole Podstawowej nr 4.

Bilety można było nabyć przed wejściem na przedstawienie. Nasz występ zorganizowaliśmy we współpracy z  Fundacją Edukacyjną Szczęśliwa. Połowę zebranych środków przeznaczyliśmy na leczenie chorego na nowotwór Adama. Drugą połowę na nasz cel- czyli Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie.

9 czerwca odwiedziliśmy Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie. Spotkaliśmy się z dziećmi i wychowawcami. A co najważniejsze przekazaliśmy nasze zebrane pieniądze w formie bonów do sklepów sportowych Go Sport oraz 4F.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W NASZĄ AKCJĘ, WSZYSTKIM KTÓRZY ZAKUPILI BILETY- CEGIEŁKI.

Całą fotorelację z naszej akcji można będzie zobaczyć w holu głównym. Zapraszamy!

Angelika Zając