^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

W czasie zorganizowanych występów: komedii „Horror, czyli skąd się biorą dzieci” oraz koncertu dawnych piosenek o miłości zebraliśmy łącznie 3899, 50 zł.

17 i 18 maja wystąpiliśmy dla klas 1-3 oraz zerówek. Każda klasa otrzymała bilet klasowy i przeznaczyła dowolną kwotę na rzecz dzieci z Domu Dziecka. Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom, które pojawiły się na występie!

18 maja zorganizowaliśmy popołudniowy występ dla wszystkich zainteresowanych. Tydzień wcześniej sprzedawaliśmy bilety-cegiełki. Przedstawiliśmy komedię na podstawie opowiadania Grzegorza Kasdepke „Horror, czyli skąd się biorą dzieci” a także zaśpiewaliśmy dawne piosenki na koncercie piosenek o miłości.

W przerwie był słodki poczęstunek.

5 czerwca wystąpiliśmy w Szkole Podstawowej nr 4.

Bilety można było nabyć przed wejściem na przedstawienie. Nasz występ zorganizowaliśmy we współpracy z  Fundacją Edukacyjną Szczęśliwa. Połowę zebranych środków przeznaczyliśmy na leczenie chorego na nowotwór Adama. Drugą połowę na nasz cel- czyli Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie.

9 czerwca odwiedziliśmy Dom Dziecka w Szklarskiej Porębie. Spotkaliśmy się z dziećmi i wychowawcami. A co najważniejsze przekazaliśmy nasze zebrane pieniądze w formie bonów do sklepów sportowych Go Sport oraz 4F.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY ZAANGAŻOWALI SIĘ W NASZĄ AKCJĘ, WSZYSTKIM KTÓRZY ZAKUPILI BILETY- CEGIEŁKI.

Całą fotorelację z naszej akcji można będzie zobaczyć w holu głównym. Zapraszamy!

Angelika Zając

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji „rowerowy maj”
- W dniach od 9 do 30 maja 2018 r. liczone będą przejazdy rowerowe
(a także hulajnogą, na rolkach, wrotkach itp.) do szkoły.

Minimalna odległość jaką musi pokonać uczestnik w aktywny sposób to 200 m.
- Rejestracja przyjazdów rowerem prowadzona będzie każdego dnia Kampanii.
- Nauczyciel rejestrujący przyjazdy rowerem zaznacza przy nazwisku ucznia obecność
rowerową w dzienniku poprzez panel on-line "Rowerowy maj" oraz wydaje dwie naklejki
(kwadratową i okrągłą).

-  Uczniowie przyklejają kwadratową naklejkę w książeczce rowerowej, a okrągłą na plakat swojej klasy
(każda klasa będzie miała swój własny plakat formatu A-1.

Koordynatorem szkolnym akcji jest pan Grzegorz Kwaśniewski.

W związku z opóźnieniem w dostarczeniu do szkoły naklejek dla uczniów informuję,
że uczniowie powinni w swoich książeczkach zaznaczać plusem dzień przyjazdu do szkoły na rowerze. Wychowawcy przekażą, w momencie kiedy naklejki w końcu dotrą do nas, każdemu z nich odpowiednią liczbę naklejek.

Świetlica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 zorganizowała w kwietniu międzyszkolny konkurs plastyczny "Od morza po górskie szczyty-piękna i niepodległa".

Z radością prezentujemy wyniki:

I miejsce: Zuzanna Ludkowska SP 20 we Wrocławiu
II miejsce: Alicja Dec Zespół Szkolno-Przesdszkolny nr 19 we Wrocławiu
III miejsce: Antoni Grzegrzółka SP 20 we Wrocławiu

Wyróżnienia:
Aleksandra Krężel, Anna Zaganiacz, Karolina Dziemierz (ZSP nr 19), Marcel Ziółkowski, Jagoda Szewczyk (SP nr 20) oraz Maja Marciniec (SP nr 118).

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy! Po odbiór nagród zapraszamy do świetlicy Zespolu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 od 16.05.2018r.

View the embedded image gallery online at:

Elżbieta Patela, Joanna Mamys, Aleksandra Falęcka

Zachęcamy

do zapoznania się z ofertą

półkolonii organizowanych w szkole

(informacje w zakładce: Półkolonie w szkole)

Zapisy będą przyjmowane

16.05.2018 r.

w godz. 16.00-17.30

w korytarzu przy sekretariacie szkoły