^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  • 19 i 20 maja ruszają Kluby Młodego Programisty, cykle darmowych spotkań online dla uczniów szkół podstawach z klas 1-6.

Projekt realizowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Kampanie mają na celu promowanie wykorzystywania technologii w codziennym życiu przez osoby w różnym wieku, przełamywanie barier z tym związanych oraz wzrost cyfrowych kompetencji społeczeństwa. Projekt obejmuje cztery obszary: jakość życia, e-usługi publiczne, bezpieczeństwo w sieci i programowanie.

Więcej informacji na stronie:

• "Szkoła z Gigantami" - zachęcam do wzięcia udziału w warsztatach, które rozpoczynają się już 25.05.2020.

poniedziałek 25.05.2020 godz 15:00 grupa grupa 9-12 lat Scratch oraz App Inventor -

poniedziałek 25.05.2020 godz 17:30 grupa grupa 13-18 lat Python

“Szkoła z Gigantami” jest to cykl 5 bezpłatnych zajęć online w formie webinaru.

Aby wziąć udział w lekcjach online, uczniowie proszeni są o indywidualne zapisanie się przez formularz zgłoszeniowy:

Podczas zajęć uczniowie zapoznają się z podstawami programowania oraz zasadami bezpiecznego poruszania się po Internecie.

Organizatorem warsztatów jest szkoła Giganci Programowania, która od ponad 5 lat prowadzi kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

Projekt objęty jest patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji.

Zachęcam do obejrzenia filmików, w których mówimy dlaczego warto wziąć udział w naszych warsztatach (linki poniżej):

grupa 9-12 lat https://www.youtube.com/watch?v=dDYclimXjeg&t=3s

grupa 13-18 lat https://www.youtube.com/watch?v=M9d5-apix_Q&t=5s

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe, dla których program został specjalnie dopasowany.

Spotkania będą prowadzone w formie webinaru, każde z nich trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

Udział w warsztatach nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania, link do programu zostaje podany na początku każdych zajęć.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia. Zapisy dokonywane są indywidualnie dla każdego uczestnika (brak możliwości zapisania całej klasy).

Więcej informacji na stronie:

www.giganciprogramowania.edu.pl/

Izabela Orzepowska

Informujemy, że przetarg na wybór wykonawcy usług restauracyjnych na rzecz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 19 we Wrocławiu wygrała oferta firmy Welcome Catering Service S.C. ul.Orzechowa 62, 50-540 Wrocław.
Oferta ta uzyskała największą liczbę punktów przyznanych zgodnie z kryteriami określonymi w SIWZ oraz spełnia wszystkie wymogi formalne
- stanowi więc najkorzystniejszą w rozumieniu ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

W związku z tym informujemy,
że od dnia 1 czerwca 2020 roku ulegają zmianie ceny posiłków
w Szkole Podstawowej nr 47:

- Zupa 3,00 zł za dzień
- II danie 5,00 zł za dzień
- Zupa + II danie 8,00 zł za dzień

Rodzice, których dzieci będą uczęszczały do Szkoły Podstawowej nr 47 od 1 czerwca 2020r. proszeni są o wypełnienie umowy znajdującej się na stronie Szkoły w zakładce
'Dokumenty' ---> 'Umowa na obiady' i przesłanie wypełnionej umowy skanem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aleksandra Parafińska
Referent

Szanowni Państwo

Informujemy, że od dnia 25.05.2020 r. szkoła realizuje przede wszystkim zadania opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów klas I – III.

W ramach zajęć, wychowawcy świetlicy będą służyć pomocą dzieciom przy wykonywaniu zadań zleconych przez wychowawcę klasy.

Rodzice uczniów, którzy będą chcieli skorzystać TYLKO z tej formy zajęć przyprowadzają dzieci punktualnie na określone godziny.

Zajęcia trwają w godzinach:

Klasy I                  9.00 – 11.30

Klasy II                 8.30 – 11.00

Klasy III                8.00 – 10.30

Przypominamy o konieczności wypełnienia dokumentów przesłanych we wczorajszej wiadomości.

Nadal obowiązuje nauczanie zdalne.

Dzieci, które będą potrzebowały opieki, a nie zgłoszone do 21.05.2020 r. mogą być dołączone do grupy po zgłoszeniu przez rodzica do godz. 14.00 dnia poprzedzającego przyjście do szkoły na adres sekretariatu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dziecko przychodzi do szkoły z podpisanym przez rodzica oświadczeniem i procedurami bezpieczeństwa.

Bogusława Pawłowska

Dyrektor ZSP 19

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach

Konkurs Kangur 2020

zostanie przeprowadzony drogą internetową (w godzinach popołudniowych)

za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl

Konkurs poprzedzony będzie tzw. konkursem próbnym.

Terminarz jestnastępujący:

Kategoria Konkurs próbny Konkurs Kangur 2020
Beniamin 25.05.2020, godz. 17:15 03.06.2020 (środa), godz. 17:15
Maluch 26.05.2020, godz. 14:00 04.06.2020 (czwartek), godz. 16:30
Żaczek 26.05.2020, godz. 16:30 05.06.2020 (piątek), godz. 16:30

Beniamin – klasa 5 i 6
Maluch – klasa 3 i 4
Żaczek – klasa 2

„Instrukcja dla uczestnika konkursu”

Koordynator konkursu w szkole
Ela Wąsowska