^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zajęcia pozalekcyjne dla klas 1 – 3

realizowane w roku szkolnym 2016/2017

 

L.P.

Rodzaj zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasa

Termin

Sala

1.

Koło fletowe

Elżbieta Chojnacka-Janik

2

Czwartek 13.45-14.30

42

2.

Koło fletowe

Elżbieta Chojnacka-Janik

3

Czwartek 8.00-8.45

20

3.

Koło matematyczne

Renata Damek

2

Poniedziałek 12.50-13.35

20

4.

Koło Miłośników Wrocławia

Mariola Janicka

2a

Poniedziałek 11.45-12.50

Świetlica

5.

Koło Miłośników Wrocławia

Mariola Janicka

2b

Środa 12.50-13.35

25

6.

Koło przyrodnicze

Bożena Kleszczewska

1a

Czwartek 14.40-15.25

25

7.

Koło różańcowe

Siostra Helena

2 - 3

Czwartek 12.50-13.35

26

8.

Koło matematyczne

Beata Miszczyk

2

Piątek 12.50-13.35

42

9.

Koło matematyczne

Beata Miszczyk

3

Wtorek 13.45-14.30

25

10.

Koło plastyczne

Edyta Nowakowska

2e

Wtorek 13.45-14.30

biblioteka

11.

Koło czytelnicze

Marta Skoczeń

2f

Poniedziałek 1.45-12.30

Sala g. korekcyjnej

12.

Koło teatralne

Jolanta Spikowska

3a

Środa 11.45-12.30

biblioteka

13.

Koło Mali Geniusze

Kamila Trawka

2c

Środa 12.50-14.30

36

14.

Zajęcia z ruchu rozwijającego

Izabela Wesołowska

3e

Wtorek 16.30-17.30

Sala gimnastyczna

15.

Koło decoupage

Andżelika Zając

3c

Poniedziałek 12.50-13.35

36

16.

SKS piłka nożna

Grzegorz Kwaśniewski

0-1

Wtorek 16.15-17.00

Sala gimnastyczna

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 

Zespół korekcyjno kompensacyjny:

 

L.P.

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasa

Termin

Sala

1.

Bożena Kleszczewska

1c

Czwartek 9.50-10.35

33

2.

Anna Stramska

2f, 2c

Poniedziałek 11.45 – 12.30

37

3.

Jadwiga Wadyńska

3b

Środa 10.50-11.35

Biblioteka

4.

Iwona Krasinkiewicz

3a

Czwartek 10.50-11.35

37

5.

Izabela Wesołowska

3e

Wtorek 11.45-12.30

36

6.

Andżelika Zając

3c

Wtorek 10.50-11.35

36

7.

Iwona Krasinkiewicz

4c,4a

Poniedziałek 15.35-16.20

17

8.

Jadwiga Wadyńska

5b

Środa 12.50-13.35

Biblioteka

9.

Bożena Kleszczewska

6b

Czwartek 14.40-15.25

33

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:

 

L.P.

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasa

Termin

Sala

1.

Renata Długosz

J. polski

kl.5

Wtorek

14.40-15.25

 

30

2.

Izabela Orzepowska

Matematyka

kl. 6

Czwartek 14.40-15.25

 

35

3.

Edyta Nowakowska

2e,2a

Poniedziałek 12.50-13.20

Biblioteka

4.

Renata Damek

2d

Wtorek

8.00-8.45

23

5.

Jolanta Spikowska

3b, 3c, 3e

Czwartek 14.30-15.25

23

6.

 Izabela Piotrowska

Język polski kl. 6

Środa 14.40-15.25

Biblioteka

 

 

 

Logopedia:

 

L.P.

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasa

Termin

Sala

1.

Małgorzata Krzyształowicz

1

poniedziałek

8.00-9.00

 

Biblioteka

2.

Małgorzata Krzyształowicz

2,3

Czwartek

14.30-15.30

 

Biblioteka