^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zajęcia pozalekcyjne dla klas 4 – 6

realizowane w roku szkolnym 2016/2017

 

L.P.

Rodzaj zajęć

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasa

Termin

Sala

1.

Koło polonistyczne – uczeń zdolny

Renata Długosz

6

Poniedziałek 14.40-15.25

30

2.

Koło języka angielskiego

Marta Gierczak-Bykowska

4b

Piątek 8.00-8.45

42

3.

Koło języka angielskiego

Marta Gierczak-Bykowska

6b, 6c

Środa 13.34 – 14.30

42

4.

Koło informatyczno-historyczne

Małgorzata Grabowska-Drukier

4 - 6

Wtorek 15.35-16.20

36

5.

Zdolny Ślązaczek

Katarzyna Jaśkowiec

5 - 6

Piątek 14.40-15.25

20

6.

Chór szkolny

Joanna Kielczak

4 - 6

Piątek 13.45-14.30

33

7.

Koło plastyczne

Joanna Kielczak

4 - 6

Środa 14.30-15.25

33

8.

SKS piłka nożna

Grzegorz Kwaśniewski

4 - 6

Środa 16.30-17.15

Sala gimnastyczna

9.

Koło fotograficzne

Katarzyna Merchelska

4 - 6

Wtorek 14.40-15.25

20

10.

SKS koszykówka dziewcząt

Katarzyna Merchelska

4 - 6

Czwartek 15.35-16.20

Sala gimnastyczna

 

11.

Koło przyrodnicze

Anna Pająk

4 - 6

Wtorek 8.00-8.45

Środa 8.00-8.45

37

12.

Koło literackie

Izabela Piotrowska

6

Wtorek 13.45-15.25

Biblioteka

13.

Koło j. angielskiego

Agata Szymańska

4a,4b

Środa 8.00-8.45

42

14.

Koło j. angielskiego

Agata Szymańska

5a

Piątek 8.00-8.45

42

15.

Koło Misyjne

Joanna Słomka

4 - 6

Piątek 13.45-14.30

35

 

 

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna w roku szkolnym 2016/2017

 

 

 

Zespół korekcyjno kompensacyjny:

 

L.P.

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasa

Termin

Sala

1.

Bożena Kleszczewska

1c

Czwartek 9.50-10.35

33

2.

Anna Stramska

2f, 2c

Poniedziałek 11.45 – 12.30

37

3.

Jadwiga Wadyńska

3b

Środa 10.50-11.35

Biblioteka

4.

Iwona Krasinkiewicz

3a

Czwartek 10.50-11.35

37

5.

Izabela Wesołowska

3e

Wtorek 11.45-12.30

36

6.

Andżelika Zając

3c

Wtorek 10.50-11.35

36

7.

Iwona Krasinkiewicz

4c,4a

Poniedziałek 15.35-16.20

17

8.

Jadwiga Wadyńska

5b

Środa 12.50-13.35

Biblioteka

9.

Bożena Kleszczewska

6b

Czwartek 14.40-15.25

33

 

 

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze:

 

L.P.

Imię i nazwisko nauczyciela

Klasa

Termin

Sala

1.

Renata Długosz

J. polski

kl.5

Wtorek

14.40-15.25

 

30

2.

Izabela Orzepowska

Matematyka

kl. 6

Czwartek 14.40-15.25

 

35

3.

Edyta Nowakowska

2e,2a

Poniedziałek 12.50-13.20

Biblioteka

4.

Renata Damek

2d

Wtorek

8.00-8.45

23

5.

Jolanta Spikowska

3b, 3c, 3e

Czwartek 14.30-15.25

23

6.

 Izabela Piotrowska

Język polski kl. 6

Środa 14.40-15.25

Biblioteka