^W górę

Szanowni rodzice, przypominamy:

- pierwszego dnia półkolonii zapisujemy dzieci do grup, jeśli chcą Państwo by dzieci były w grupie z koleżankami i kolegami, to proszę zorganizować się z innymi rodzicami, przyjechać ok. 7.00 i razem zapisać dzieci do jednej grupy.

- proszę, rano mieć ze sobą wypełnione: zgodę na zajęcia w parku trampolin, upoważnienie - jeśli chcą Państwo, by ktoś inny odbierał dziecko z półkolonii, oświadczenie, jeśli chcą Państwo, by dziecko wracało samodzielnie po którejś godzinie do domu.

- proszę dać dzieciom kanapki, dzieci na półkolonii dostają soczek, wodę, owoc i obiad (owoc przyjeżdża z obiadem).

- proszę, by dzieci już pierwszego dnia miały ze sobą rzeczy na basen.

- proszę zapoznać się z regulaminem półkolonii, zasadami organizacyjnymi i jak przygotować dziecko do półkolonii.

Półkolonie zasady organizacyjne:

Co każdy półkolonista mieć powinien:

UPOWAŻNIENIA, ZGODY I OŚWIADCZENIA

(Wypełnione proszę przekazać wychowawcy pierwszego dnia półkolonii, podczas zapisu dziecka do grupy)

Upoważnienie

Zgoda trampoliny

Regulamin trampoliny

Na zajęciach w parku trampolin obowiązują skarpety antypoślizgowe. Proszę zaopatrzyć dzieci.

WSZYSTKIE ZGODY, UPOWAŻNIENIA I OŚWIADCZENIA SĄ WAŻNE PODCZAS JEDNEGO TURNUSU, JEŚLI ZAPISALI PAŃSTWO DZIECI NA DWA TURNUSY BĘDZIE POTRZEBNY DRUGI KOMPLET NA KOLEJNY TURNUS (PODPISANE PRZEKAZAĆ WYCHOWAWCY PIERWSZEGO DNIA PÓŁKOLONII PODCZAS ZAPISU DO GRUPY).