^W górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Dnia 08.06.2017r do naszej świetlicy zostały zaproszone dzieci z grupy "0" z przedszkola "SÓWKI" z wychowawczynią Panią Joanną Wesołowską. W spotkaniu tym brały udział dzieci z klas IIIe i IIe. Celem spotkania było zapoznanie młodszych dzieci z miejscem w szkole jakim jest świetlica- jakie spełnia funkcje i zadania, kto i dlaczego do niej uczęszcza. Starsze dzieci bardzo chętnie opowiadały młodszym o zajęciach, jakie są przeprowadzane w świetlicy i jak owocnie spędzają w niej czas. Następnie deklamowały wierszyki o świetlicy, które samodzielnie układały, za co otrzymały gromkie brawa. Po tym czasie nastąpiły wspólne zabawy integracyjne. Starsi uczniowie wspaniale zaopiekowali się młodzszymi " Sówkami", wspólnie bawiąc się i śpiewając. Wywołało to wiele śmiechu i radości. Podsumowaniem spotkania było wykonanie wspólnego plakatu "Bukiet przyjaźni". Na koniec starsze dzieci obdarowały przedszkolaków własnoręcznie wykonanymi laurkami. Spotkanie było bardzo udane. Dzieci wyszły uśmiechnięte i zadowolone, a co najważniejsze chętne do przyjścia do świetlicy w przyszłym roku szkolnym!

View the embedded image gallery online at:

Organizatorzy:
Agnieszka Dudas